O Nas

Firmę EKO-TAB założyliśmy w 2004 roku. W oparciu o odpowiednie przepisy i pozwolenia świadczymy usługi wywozu nieczystości i odpadów. Obszar naszego działania to Warszawa i okolice, a naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, wspólnot mieszkaniowych oraz firm. 

Zakres działalności EKO-TAB obejmuje wywóz śmieci, wywóz nieczystości stałych, wywóz odpadów  komunalnych i pobudowlanych, oraz gruzu. Pomagamy osobom prywatnym dbać o czystość, przeprowadzać remont czy generalne porządki, wspólnoty mieszkaniowe wspieramy w utrzymaniu czystości i segregacji odpadów a firmom zapewniamy wywóz kontenerami wszelkich odpadów i śmieci. W trosce o ekologię, zajmujemy się również wywozem elektrośmieci i przekazywaniem ich do recyklingu. Dysponujemy szeroką gamą pojemników i kontenerów, a ich wielkość precyzyjnie dostosowujemy do rodzaju odpadów, częstotliwości ich wywozu i indywidualnych życzeń klientów. 

EKO-TAB jest firmą rodzinną i panują tu zdrowe, rodzinne relacje. 90% pracowników jest z nami od początku. Naszym wspólnym priorytetem jest dostarczanie usług na najwyższym poziomie za niewygórowaną cenę. Swoje usługi adresujemy także do klientów wymagających i zawsze dopasowujemy je do indywidualnych potrzeb. Jesteśmy elastyczni i kwestie formalne załatwiamy w dogodnym dla klienta miejscu i czasie. 

Polecamy się do usług!

Galeria